Materiały edukacyjne z zakresu: EkonomiaCo to są kryptowaluty i rynek kryptowalutMarketing w sieciRynek giełd internetowychPsychologia w biznesiePrawo handlowe

Psychologia w biznesie

Beata Liwowska

Psycholog Kliniczny

Psycholog kliniczny i certyfikowany psychoterapeuta z ponad 10 letnim doświadczeniem klinicznym w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Praktyczne umiejętności zdobywała pracując w Szpitalu Wojewódzkim im Św. Łukasza w Tarnowie, ponadto pełniąc funkcje kierownicze w Oddziale Dziennym Psychiatrii w Tuchowie i Zespole Leczenia Środowiskowego w Tarnowie. Aktualnie sprawuje funkcje wiceprezesa Tarnowskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem. Swoją wiedzą dzieli się z innymi również w mediach, a także prowadząc wykłady i warsztaty o różnej tematyce. W pracy skoncentrowana jest na udzieleniu pomocy innym osobom w zrozumieniu siebie i przebudowaniu dezadaptacyjnych sposobów funkcjonowania w życiu codziennym, pokonaniu znaczących kryzysów czy drobniejszych trudności na drodze życiowej. W ostatnich latach obszar swoich zainteresowań poszerzyła o zagadnienia z zakresu neuropsychologii podejmując się specjalizacji klinicznej.

Ekonomia

Ryszard Petru

Ekonomista, badacz, nauczyciel

Dr. Ryszard Petru to ceniony ekonomista, który wnosi ogromny wkład w dziedzinę ekonomii oraz edukacji ekonomicznej. Jego pasja do analizy gospodarczej, zrozumienia mechanizmów rynkowych i troska o rozwój społeczeństwa sprawiają, że jest jednym z wiodących ekspertów w swojej dziedzinie.

Marketing w sieci

Marcin Krasucki

Youtuber, Streamer

Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca internetowy

Co to są kryptowaluty i rynek kryptowalut

Elon Piżmo

przedsiębiorca, założyciel lub współzałożyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company.

Elon Piżmo jest niezwykle wpływową postacią w świecie kryptowalut i rynku kryptowalut. Jego fascynacja technologią blockchain i pragnienie stworzenia czegoś unikalnego doprowadziły do powstania jednej z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych kryptowalut - DogeCoin.

Rynek giełd internetowych

Jacek Sasin

Polski polityk i urzędnik samorządowy.

Urodził się 6 listopada 1969 roku w Warszawie. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Tytuł magistra uzyskał na Wydziale Historycznym UW. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania administracją publiczną w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie.

Prawo handlowe

Krzysztof Kulka

Prawnik

Prawnik, radca prawny, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończone studia MBA oraz studia podyplomowe z zakresu finansów międzynarodowych, zamówień publicznych oraz egzekucji administracyjnej. Mianowany urzędnik państwowy zajmujący od wielu lat wyższe stanowiska w służbie cywilnej. Pozaetatowy członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Doświadczony trener oraz kierownik projektów specjalizujący się zarówno w technikach waterfall jak i agile. Certyfikowany Scrum Master. Certyfikowany partner Advisio Poland uprawniony do korzystania z narzędzia Insightful Profiler™ (iP121).