Konkurs „Mam pomysł na Biznes”

Z ogromną przyjemnością zapraszamy uczniów szkół średnich, uczestniczących w projekcie #TeenWebEnterprise, do udziału w konkursie „Mam pomysł na Biznes”. To wyjątkowa szansa, aby przekuć swoje przedsiębiorcze marzenia w konkretne plany i zmierzyć się z innymi młodymi przedsiębiorcami!

Co trzeba zrobić?

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy od 22 kwietnia do 31 maja 2024 r. Pokażcie nam, jak z pomysłu można stworzyć prężnie działający biznes. To więcej niż konkurs – to przepustka do świata realnego biznesu.

Atrakcyjne nagrody czekają!

Wasze pomysły mają realną wartość:

– Za zajęcie I miejsca nagroda w wysokości: 4000,00 zł

– Za zajęcie II miejsca nagroda w wysokości: 3000,00 zł

– Za zajęcie III miejsca nagroda w wysokości: 1000,00 zł

Kto może wziąć udział?

Do udziału zapraszamy uczniów szkół średnich, którzy wzięli udział w projekcie #TeenWebEnterprise poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.mlodzizdolni.pl. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to najlepszy moment, by jeszcze dołączyć do Naszego projektu!

Jak zgłosić się do konkursu?

Zgłoszenie udziału w Konkursie należy zgłosić poprzez złożenie formularza stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu pn. „Mam Plan na Biznes”, natomiast Biznes Plan – na wzorze stanowiącym załącznik nr 2 do w/w Regulaminu. Wszelkie załączniki znajdziecie poniżej!

Na Wasze prace czekamy do 31 maja 2024 r.

Niech ten konkurs będzie dla Was inspiracją do rozwijania własnych przedsiębiorczych pomysłów. Pamiętajcie, że każdy wielki biznes zaczynał się od marzenia i planu. Teraz macie szansę pokazać, jak Wasze marzenia mogą zmienić świat!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem: alp@alp.org.pl

Nie przegapcie tej szansy – czekamy na Wasze pomysły do 31 maja 2024 r.!